YILDIRIM TEKNİK kimdir?

YILDIRIM TEKNİK SERVİS kurulduğu yıldan bu zamana kadar kaliteli ve güvenilir hizmet veren , müşterilerine anlaşılan zamanda hızlı ve pratik çalışma sunan %100 müşteri memnuniyeti ile referasnlarını hızla büyüten, işiniz ehli teknik servis elemanları ile faaliyet gösteren bireysel firmadır.

 

Hizmette %100 GÜVEN

Yıldırım Teknik Servis kuruluşundan bu zamana kadar müşterilerinden her zaman tam not almış olup, beyaz eşya ve kombilerinizin servis ve bakımlarını kusursuz yerine getiren bir firma olmanın grurunu yaşamaktadır.

Detaylı Bilgi için...

Tüm Markalara 1 Yıl Garanti

Samsun Ferroli Servisi 444 76 36

Samsun Ferroli Kombi Servisi 0362 437 0364

Samsun Ferroli kombi servisimiz  sizlere Samsun’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Ferroli marka kombileriniz bizlere tamir ettirebilirsiniz. Ferroli kombi servisi olarak yapmış olduğunuz bakım ve tamirlerde değiştirilen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Profesyonel işçilik ve garantili parça değişimi ile hizmet verirken önceliğimiz kombilerinin sağlıklı çalışmasıdır.

 

Ferroli Kombi Bakımı ve Tesisat Temizliği

  Samsunda Ferroli marka tüm kombilerin bakımlarını özenle yapmaktayız. Kombinizin yıllarca bakımsız çalışması kombinizin gaz tüketimini arttırdığı için mutlaka yıllık periyodik  bakımı yaptırınız.

Yıllık periyodik bakım kombilerin verimli ve tasarruflu çalışması için önemli iken petek temizliği de kombi bakımı kadar önemlidir. Petek temizliklerini en fazla 5 yılda bir temizliği yapılmalıdır.Ferroli kombi servis olarak petek temizliğinizde özel ilaçlar ile tarafımızdan yapılmaktadır.Ferroli marka tüm kombilerin tamiri , bakımı ve petek temizliği tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.

         Samsun Ferroli servisi firmamız ve servis telefonlarımıza aşağıdaki anaktar kelimelerden ulaşabilirsiniz.

Samsun Ferroli kombi servisi , Ferroli kombi bakımı , Ferroli kombi tamiri , Ferroli servisi, Ferroli kombi servis telefonları, Ferroli servisi telefon numarası,

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine